«Промекономбанк» рус | eng            

   
33 неделя            


  Особисті фінанси       Бізнес-фінанси       Про банк  


 
 

 

ОСОБИСТІ ПЛАТІЖНІ КАРТИ VISA

VISA Electron - це карти, що призначені для одержання готівки у банкоматах, а також для оплати товарів і послуг у торгово-сервісних підприємствах, обладнаних електронними терміналами. Вони дуже популярні в усьому світі завдяки своїй доступній ціні. VISA Electron - це карти, що призначені для одержання готівки у банкоматах, а також для оплати товарів і послуг у торгово-сервісних підприємствах, обладнаних електронними терміналами. Вони дуже популярні в усьому світі завдяки своїй доступній ціні.

Особливості і переваги карт VISA Electron:

це найдоступніші й найбільш розповсюджені карти унаслідок своєї низької вартості і можливості придбання карти широким колом клієнтів;
заощадивши на вартості випуску та обслуговування при оформленні VISA Electron, Ви станете власником повноправної міжнародної карти, широко прийнятої в усьому світі;
обов'язкова перевірка залишку на банківському рахунку і необхідність уведення спеціального коду (ПІН) при проведенні операції через банкомат або електронний термінал забезпечуть 100% збереження Ваших коштів навіть у випадку втрати карти;
якщо Ви відправляєте Вашу дитину на відпочинок або навчання в інше місто, відкрийте йому карту VISA Electron, і Ви зможете оперативно і без додаткових витрат переказувати йому гроші, а також контролювати його витрати.
где купить кселода


VISA Classic

VISA Classic - це карти, що дозволяють Вам оплачувати товари і послуги в усіх без винятку торговельних мережах, що приймають карти платіжної системи VISA. Це ідеальний засіб для оплати покупок і зняття готівки по всьому світу. Карти забезпечують власникам додаткові можливості: бронювання готелів і авіаквитків, оренда автомобілів.

Особливості і переваги карт VISA Classic:

це найбільш популярні карти;
карти цієї категорії - це оптимальне сполучення вартості і спектра наданих послуг;
додаткові можливості карти: бронювання готелів і авіаквитків, оренда автомобілів;
відкрийте карту VISA Classic, якщо Ви плануєте часто користуватися нею в Україні і за кордоном.


VISA Gold

VISA Gold - ці карти відносяться до категорії ексклюзивних і гарантують своєму власникові престиж, підвищений комфорт і високу якість обслуговування за рахунок строгого дотримання стандарту надання послуг власникам золотих карт в усьому світі.

Особливості і переваги карт VISA Gold:

широкий спектр додаткових послуг у порівнянні з класичними картами;
гарантія високої якості обслуговування в усьому світі;
відкрийте карту VISA Gold, якщо Ви хочете стати бажаним клієнтом для всіх магазинів, готелів і ресторанів, а також користуватися знижками і спеціальними пропозиціями від партнерів платіжної системи VISA.


 

 

З питаннями щодо особистих платіжних карт VISA будь ласка, звертайтеся до менеджерів у Вашому місті:

м.Донецьк: (062) 304-61-18, 334-04-90
м.Дніпропетровськ: (0562) 361-323, 313-972
м.Черкаси: (0472) 321-695, 321-398
м.Київ: (044) 289-66-66, 287-24-68
м.Краматорськ: (0626) 44-49-17

 
Клієнтська підтримка:
(062) 345-70-59

Безкоштовний телефон процесінгового центру
8-800-50-555-50

Кредитні карти VISA    

Узнати більше    
Кредитні карти VISA
На главную   Зворотний зв'язок   Карта сайта   Пресс-центр